Biorąc pod uwagę jakość obsługi i flotę dostępnych pojazdów, samochody Locatmane są dziś jednym z najlepszych dostawców wynajmu samochodów w Casablance. Flota samochodów dostępnych w firmie obejmuje szeroką gamę modeli i kategorii że klienci mogą wybierać. Aby zaspokoić potrzeby i pragnienia różnych kategorii dealerów, zarówno firm, jak i osób prywatnych.

Ceny wynajmu samochodów Casablanca


Wśród usług i jakości naszych klientów, nasza usługa modernizacji naszej floty pojazdów w skali rocznej pozwala zawsze mieć najlepsze pod względem komfortu, czystości i bezpieczeństwa, przy zachowaniu najlepszych taryf na wynajem samochodów Casablanca.

Flota samochodów Locatmane składa się z małych, średnich, dużych samochodów osobowych i osobowych, spełniających najwyższe wymagania w zakresie konserwacji, ubezpieczeń i innych usług, które gwarantują naszym klientom najlepszą usługę wynajmu. samochodów. W Casablance.

wypożyczalnia samochodów w Casablance


Locatmane Car kontynuuje pracę, aby zapewnić najlepsze usługi dla klientów i poszukiwać doskonałości, poprawiając jakość i kategorie samochodów, aktualizując je co roku i zapewniając regularną konserwację wszystkich samochodów. Najlepsze biuro wynajmu samochodów w Casablance.

 

          

Peugeot 301 G

37 €/ jr   de 1 à  3jrs        

32 €/ jr   de 4 à  7jrs      

28 €/ jr Plus de 7jrs 

RÉSERVER

Ford Fiesta

27  €/ jr   de 1 à 3jrs

24 €/ jr   de 4 à  7jrs

23 €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER

Polo Volkswagen ES

27  €/ jr   de 1 à 3jrs

25 €/ jr   de 4 à  7jrs

24 €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER

Skoda octavia

34 €/ jr   de  1 à 3jrs

32 €/ jr   de  4 à 7jrs

28 €/ jr Plus de 7jrs 

RÉSERVER

Volkswagen Passat CC

70  €/ jr   de 1 à 3jrs

65  €/ jr   de 4 à  7jrs

60  €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER

 

Touareg volkswagen

90  €/ jr   de 1 à 3jrs

85  €/ jr   de 4 à  7jrs

80  €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER