Ceny wynajmu samochodów Casablanca

Biorąc pod uwagę jakość obsługi i flotę dostępnych pojazdów, samochody Locatmane są dziś jednym z najlepszych dostawców wynajmu samochodów w Casablance. Flota samochodów dostępnych w firmie obejmuje szeroką gamę modeli i kategorii że klienci mogą wybierać. Aby zaspokoić potrzeby i pragnienia różnych kategorii dealerów, zarówno firm, jak i osób prywatnych.

Ceny wynajmu samochodów Casablanca


Wśród usług i jakości naszych klientów, nasza usługa modernizacji naszej floty pojazdów w skali rocznej pozwala zawsze mieć najlepsze pod względem komfortu, czystości i bezpieczeństwa, przy zachowaniu najlepszych taryf na wynajem samochodów Casablanca.

Rent a car on Locatmane cars  To move freely in the city Marrakech, why not try private car rental? Locatmane cars offers cheap rental cars and more flexible schedules

Flota samochodów Locatmane składa się z małych, średnich, dużych samochodów osobowych i osobowych, spełniających najwyższe wymagania w zakresie konserwacji, ubezpieczeń i innych usług, które gwarantują naszym klientom najlepszą usługę wynajmu. samochodów. W Casablance.

wypożyczalnia samochodów w Casablance


Locatmane Car kontynuuje pracę, aby zapewnić najlepsze usługi dla klientów i poszukiwać doskonałości, poprawiając jakość i kategorie samochodów, aktualizując je co roku i zapewniając regularną konserwację wszystkich samochodów. Najlepsze biuro wynajmu samochodów w Casablance.

 

golf 7          mercedes s

Peugeot 301 G

37 €/ jr   de 1 à  3jrs        

32 €/ jr   de 4 à  7jrs      

28 €/ jr Plus de 7jrs 

RÉSERVER

Ford Fiesta

27  €/ jr   de 1 à 3jrs

24 €/ jr   de 4 à  7jrs

23 €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER

Polo Volkswagen ES

27  €/ jr   de 1 à 3jrs

25 €/ jr   de 4 à  7jrs

24 €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER

Skoda octavia

34 €/ jr   de  1 à 3jrs

32 €/ jr   de  4 à 7jrs

28 €/ jr Plus de 7jrs 

RÉSERVER

Volkswagen Passat CC

70  €/ jr   de 1 à 3jrs

65  €/ jr   de 4 à  7jrs

60  €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER

 

Touareg volkswagen

90  €/ jr   de 1 à 3jrs

85  €/ jr   de 4 à  7jrs

80  €/ jr Plus de  7jrs

RÉSERVER